Історія салону

Мережа салонів тайського масажу «Лілаваді»

Торгова марка «Лілаваді» відома в Україні з 2005 року. Центри «Лілаваді» чудово зарекомендували себе в Києві, Львові та Вінниці. Привітний персонал, затишна і тепла атмосфера салонів і, головне, високий професіоналізм тайських майстрів дозволив «Лілаваді» не тільки міцно закріпитися на ринку послуг, а й щорічно розширюватися.

«Лилавади», г. Харьков, ул. Клочковская 222
«Лілаваді», м.Харків, вул. Клочківська 222

Наш салон молодий, він відкритий в жовтні 2014 року, але вже зміг отримати і постійних клієнтів, і хорошу репутацію в місті. Ми намагаємося створити для наших відвідувачів максимальний комфорт і надати послуги найвищої якості.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Будь-яке побажання і зауваження клієнта враховується нами обов’язково.

Невже тепло людських рук може бути протипоказане кому-небудь?.. Допомогти своєму ближньому, підібрати ключ до його організму, знайти першопричину хвороби – ось основне завдання масажиста.

Енріке Кастеллс Гарсія

У нашому центрі «Лілаваді» працюють досвідчені тайські масажистки, які з дитинства вчилися на батьківщині мистецтва тайського масажу. У затишній, комфортній атмосфері нашого центру ви не тільки позбудетеся від проблем з опорно-руховим апаратом і суглобами, не тільки зможете зняти напругу з м’язів, а й з нервової системи, забудете про тривоги, депресії, безсонні.

Ми надамо вам можливість вибрати потрібний вам вид тайського масажу: від класичного до масажу з бамбуковою паличкою або з теплими мішечками цілющих тайських трав (пахоп).

А якщо до сеансу масажу, ви попаритесь в фітобочці, то дія пара цілющих трав відчутно посилить ефект масажу!

Після процедур ми запропонуємо вам запашний фіто чай.

Висококваліфіковані фахівці з Таїланду, які працюють у нас блискуче справляються із завданням!