Дитячий масаж

Дитячий масаж

Базова ціна і тривалість:

 • 60 хвилин «Ойл масажу» (від 4 років) – 598 грн;

  Релаксуючу, заспокійливе і загальнооздоровчі вплив з використанням олії на тайських травах.

 • 60 хвилин «Традиційний тайський масаж лайт» (від 10 років) – 538 грн;

  Для поліпшення лімфо і кровообігу в тканинах, м’язах, судинах і внутрішніх органах. Профілактика хвороб хребта в шкільному віці, зняття напруги і стресу.

 • 60 хвилин «Традиційний тайський масаж + пахоп» (від 10 років) – 718 грн;

  Проводиться методом прикладання розпарених мішечків з тайськими лікувальними травами. Для підвищення імунітету, профілактики респіраторних і вірусних інфекцій, під час реабілітаційного періоду після хвороб дихальних шляхів, для нормалізації кровообігу і обміну речовин.

Доповнення:

«Фут масаж» і «Фітобочка» взяті на додаток до базового масажу коштують дешевше.

 • Плюс «Фут масаж»: на 30 хвилин більше задоволення за +300 грн до базової ціни;
 • Плюс «Фітобочка»: на 60 хвилин більше задоволення за +200 грн до базової ціни;

Покращення:

 • «Королівський» (двома майстрами в 4 руки) – за +60% базової ціни (знижки не поширюються);

Знижки:

 • «Подвійне задоволення» – друга година масажу дешевше на 15%;
 • «Для двох» – замовлення масажу відразу для двох дешевше на 20% (за бажанням надається один кабінет або кожному окремий);
 • «Абонемент» – за кожні 5 сеансів масажу дешевше на 5%; максимальна знижка 20% на 20 сеансах;

Зателефонувати Всі процедури Контакти


Всім відомо, що в Таїланді люблять дітей. І ще в Таїланді люблять масаж. Тому немає нічого дивного в тому, що народ, який на весь світ прославився своїми унікальними техніками масажу, подбав про здоров’я дітей, розробивши для них спеціальну техніку масажу.

Традиційний тайський масаж рекомендований дітям з 10 років, а ойл масаж можна робити дитині з 4-річного віку.

Чим тайський дитячий масаж відрізняється від масажу для дорослих?

Тривалість і глибина масажу відрізняється від масажу для дорослих людей і залежить від віку і стану дитини. Основні прийоми тайського масажу (розтяжки, скручування і т.д) виконуються м’якше і дбайливіше, натиснення ступнями виключається, м’язи розминаються легкими, щадними рухами долонь.

Висококваліфіковані майстри нашого центру відмінно порозуміються з вашою дитиною, сеанс пройде цікаво і весело. Ви переконаєтеся в цьому, побачивши рум’янець і посмішку на обличчі вашої дитини! Він обов’язково попросить вас про наступному сеансі масажу!

Користь дитячого масажу

Масаж грає важливу роль в становленні молодого організму. Завдяки сеансів масажу у дітей стабілізується робота нервової системи і опорно-рухового апарату, що особливо важливо в наш «комп’ютерний» вік, коли діти стали менше грати в футбол, вважаючи за краще спорту інтернет.

Тайський масаж попереджає розвиток сколіозу, коригує роботу ендокринної і кісткової систем, зміцнює імунітет. Після сеансів масажу ваша дитина стане краще спати, у нього підвищиться працездатність, покращиться апетит.

Якщо хочете принести своїй дитині і задоволення, і користь, то замість походу в кіно або в кафе приведіть його на сеанс тайського масажу! Це незвично, це пов’язано в уяві дитини з екзотикою Сходу і це дуже приємно! І дуже корисно.