Фут масаж

Фут масаж

Базова ціна і тривалість:

  • 40 хвилин – 558 грн;
  • 60 хвилин – 658 грн;

Доповнення:

«Фут масаж» може бути як окремою процедурою, так і доповненням до будь-якого іншого тайського масажу. В цьому випадку процедура фут масажу буде коштувати дешевше – 300 грн за 30 хвилин. Ви можете вибрати будь-який інший масаж в парі до фут масажу, ми ж рекомендуємо вам звернути увагу на: «Традиційний тайський масаж», «Ойл масаж», «Слім масаж» та «Фітобочку».

  • Плюс «Фітобочка»: на 60 хвилин більше задоволення за +200 грн до базової ціни;

Покращення:

  • «Королівський» (двома майстрами в 4 руки) – за +60% базової ціни (знижки не поширюються);

Знижки:

  • «Для двох» – замовлення масажу відразу для двох дешевше на 20% (за бажанням надається один кабінет або кожному окремий);
  • «Абонемент» – за кожні 5 сеансів масажу дешевше на 5%; максимальна знижка 20% на 20 сеансах;

Зателефонувати Всі процедури Контакти


Тайський масаж ніг (фут масаж)

Фут масаж – масаж ступень і ніг – це «родзинка» тайського масажу.

Це, мабуть, найприємніший, самий релаксуючий вид масажу, який принесе задоволення кожному і надасть оздоровчу дію на весь організм.

Коли люди ходили босоніж, фут масаж був не потрібен, бо рефлекторні зони ступень масажувати природним чином. Але в наш час цей вид масажу дуже актуальне.

На людської стопі знаходиться більше 72 тисяч нервових закінчень, які зараз частіше називають акупунктурними точками. Впливаючи на такі точки, масажист може усунути дискомфорт або біль у внутрішніх органах і навіть діагностувати хворобу.

Дуже радимо кожному спробувати фут масаж, отримати величезне задоволення і таку ж величезну користь для всього організму!

Фут масаж і його ефективність

Рефлексотерапія бере свій початок саме від масажу стопи, на якій, як на карті розташовані активні точки, що відповідають за стан кожного внутрішнього органу людини.

Стопа складається з 26 дрібних кісток, 14 з яких відносяться до фаланг пальців. На зводі стопи розташовані рефлекторні клітки, які взаємопов’язані з хребтом. Інтенсивне натиснення на них допомагає зняти болі і дискомфорт в спині.

Стимуляція пальців ніг благотворно впливає на очі, ясна, вуха, зуби, носові пазухи.
Масаж між сухожиллями у верхній частині стопи значно покращує циркуляцію лімфи і крові.

Про фут масажі і його цілющий вплив на організм людини можна писати об’ємні праці, але краще один раз випробувати це задоволення, ніж сто раз про нього прочитати!