Королівський масаж

Королівський масаж

Базова ціна і тривалість:

Унікальні відчуття при «Королівському» масажі виникають через одночасну роботи в 4 руки відразу двох майстрів. При цьому, що особливо приємно, ціна не подвоюється, як можна було б подумати, а всього лише додається 60% ціни обраного типу масажу. Будь-який з видів масажу може бути виконаний в 4 руки, доставивши сам королівське задоволення.

  • 60 хвилин – від 1048 грн;

Доповнення:

«Королівський» тайський масаж може бути виконаний з тіми ж доповненнями, що і звичайний тайський масаж (фут масаж, пахоп, фитобочка).

Покращення:

«Королівський» масаж вже створений, щоб доставити вам максимум задоволення. Зробити його краще, можна тільки продовживши сеанс.

Знижки:

  • «Подвійне задоволення» – друга година масажу дешевше на 15%;

Зателефонувати Всі процедури Контакти


Королівський тайський масаж в 4 руки

Королівський тайський традиційний масаж (або ойл масаж) – це масаж в 4 руки, виконуваний одночасно двома массажистками. При такому вигляді масажу майстри умовно поділяють тіло клієнта або по горизонтальній, або по вертикальній осі. Один майстер ретельно опрацьовують активні точки однієї частини тіла, інший – працює з другою частиною. Одна година королівського масажу фактично замінює два години звичайного. Синхронні руху рук двох масажисток, паралельний вплив на всі енергетичні лінії тіла дає максимальне розслаблення і надзвичайне задоволення. Масаж в 4 руки більш інтенсивний і енергетично більш насичений, ніж традиційний. Королівський масаж-це прекрасна можливість відпочити і зануритися в чарівну атмосферу Сходу під мелодійні звуки музики і аромат пахощів. Важко придумати кращий подарунок для улюблених або друзів, ніж сеанс королівського масажу.

Особливості техніки королівського масажу

Цей вид масажу дає нам найдивовижніші, самі незабутні відчуття. І секрет цього криється в фізіології людського тіла. Наш мозок влаштований так, що коли з нашим тілом працює один майстер, ми мимоволі стежимо за його руками, як би аналізуючи його роботу і свої відчуття. При роботі двох майстрів мозок не може концентрувати увагу відразу на двох областях тіла, мозок втомлюється і через 10-15 хвилин людина повністю розслабляється. Ви вже не стежите за роботою масажисток, ви просто насолоджуєтеся.