Креольський масаж

Креольський масаж

Базова ціна і тривалість:

Ціна масажу збільшується на 9% при виборі виконання його в креольською стилі за допомогою бамбукових паличок. У креольською стилі можна виконати «Традиційний тайський масаж», «Ойл масаж», «Слім масаж» та інші.

  • 60 хвилин – від 698 грн;

Доповнення:

«Фут масаж» і «Фітобочка» взяті на додаток до базового масажу коштують дешевше.

  • Плюс «Фут масаж»: на 30 хвилин більше задоволення за +300 грн до базової ціни;
  • Плюс «Фітобочка»: на 60 хвилин більше задоволення за +200 грн до базової ціни;

Покращення:

  • «Королівський» (двома майстрами в 4 руки) – за +60% базової ціни (знижки не поширюються);

Знижки:

  • «Подвійне задоволення» – друга година масажу дешевше на 15%;
  • «Для двох» – замовлення масажу відразу для двох дешевше на 20% (за бажанням надається один кабінет або кожному окремий);
  • «Абонемент» – за кожні 5 сеансів масажу дешевше на 5%; максимальна знижка 20% на 20 сеансах;

Зателефонувати Всі процедури Контакти


Масаж бамбуковими паличками

У Таїланді бамбук вважається символом довголіття і витривалості. Його використовують всюди, від будівництва до кулінарії. Але найприємнішим використанням бамбука є масаж. Батьківщиною такого масажу є острів Маврикій, розташований в індійському океані, де основне населення складають креоли, нащадки змішаних евроафріканскіх шлюбів, тому даний вид масажу часто називають креольським. У мистецтві масажу палички з бамбука використовують як додатковий засіб для посилення натискань на м’язові затиски, активізацію роботи кровоносної системи і для боротьби з «апельсиновою кіркою» на сідницях, стегнах, животі. Якщо звичайний антицелюлітний масаж-це процедура хвороблива і неприємна, після якої на тілі часто залишаються синці, то при масажі бамбуковими паличками ви не відчуєте болю і не отримаєте синців, але це зовсім не означає, що ефект буде слабкіше. Вважається, що бамбуковий масаж допомагає навіть при 4-го ступеня целюліту.

Особливості техніки креольського масажу

Особливості техніки креольського масажу. Проводиться цей масаж бамбуковими паличками із застосуванням тайських масел з цілющих трав. Спочатку ваше тіло погладжують, розігріваючи, паличкою. Масаж паличкою супроводжується роботою рук масажиста, який посилює вплив на тіло протягом сеансу, розминаючи все більш глибокі м’язи, розбиваючи жирові відкладення. Закінчується сеанс легкими поплескування і погладжуваннями, які заспокоюють і розслаблюють тіло. Рекомендується робити цей масаж після гидропроцедур (сауна, баня, басейн, фитобочка) Цей масаж показаний всім, хто хоче позбутися целюліту і зайнятися моделюванням своєї фігури. На відміну від інших видів антицелюлітного масажу, він не має протипоказань.