Масаж голови та комірцевої зони

Масаж голови та комірцевої зони

Базова ціна і тривалість:

  • 40 хвилин – 558 грн;

Доповнення:

«Фут масаж» і «Фітобочка» взяті на додаток до базового масажу коштують дешевше.

  • Плюс «Фут масаж»: на 30 хвилин більше задоволення за +300 грн до базової ціни;
  • Плюс «Фітобочка»: на 60 хвилин більше задоволення за +200 грн до базової ціни;

Покращення:

Якщо ви хочете отримати більше задоволення, зверніть вашу увагу на інші види масажу, наприклад, «Традиційний тайський масаж», «Ойл масаж» або «Слім масаж».

Знижки:

  • «Для двох» – замовлення масажу відразу для двох дешевше на 20% (за бажанням надається один кабінет або кожному окремий);

Зателефонувати Всі процедури Контакти


Тайський масаж голови та комірцевої зони

Як відомо, на голові знаходиться безліч акупунктурних точок і при правильній дії на них можна зняти головний біль, знизити тиск, і позбутися від запаморочення, шуму у вухах і навіть нежитю. Також цей вид масажу ефективний при стресах, безсонні, неврастенії, синдромі хронічної втоми.

Поліпшення самопочуття відбувається внаслідок того, що, завдяки масажу, розширюються судини і капіляри, тобто поліпшується кровообіг. Крім того, масаж підвищує тонус м’язів.

Необхідно відзначити, що масаж голови корисний для волосся. Часто його призначають не тільки як засіб зміцнення волосся, але і для боротьби з лупою.

Особливості тайського масажу голови

На початку сеансу масажистка легкими рухами, погладжуваннями, надавливаниями розігріває шкіру. М’язи розслабляються, нервове напруження зникає і ви переходите в стан повного розслаблення і спокою. А ваша шкіра поступово розігрівається.

На наступному етапі пальці масажистки сильно натискають на акупунктурні точки, повільно переміщаючись з однієї зони в іншу. Ці натискання змінюються круговими рухами, мета яких опрацювати м’язи і зняти напругу з них.

Останній етап, як і перший, релаксуючий, заспокійливий. Натискання змінюються погладжуванням і легкими ударами. Вам приємно і легко. Здається, що всі турботи і тривоги зняли вмілі руки масажистки.

Після сеансу ви відчуваєте себе відпочилим, бадьорим і енергійним. Як то кажуть, з ясною головою.