Масаж комірцевої зони та плечового пояса

Масаж комірцевої зони та плечового пояса

Базова ціна і тривалість:

  • 40 хвилин – 558 грн;

Доповнення:

«Фут масаж» і «Фітобочка» взяті на додаток до базового масажу коштують дешевше.

  • Плюс «Фут масаж»: на 30 хвилин більше задоволення за +300 грн до базової ціни;
  • Плюс «Фітобочка»: на 60 хвилин більше задоволення за +200 грн до базової ціни;

Покращення:

Якщо ви хочете отримати більше задоволення, зверніть вашу увагу на інші види масажу, наприклад, «Традиційний тайський масаж», «Ойл масаж» або «Слім масаж».

Знижки:

  • «Для двох» – замовлення масажу відразу для двох дешевше на 20% (за бажанням надається один кабінет або кожному окремий);

Зателефонувати Всі процедури Контакти


Масаж комірцевої зони та плечового пояса

Наше століття називають століттям гіподинамії. Люди все менше часу проводять в русі, а, як відомо, рух – це життя. Більшість з нас більшу частину робочого дня проводять сидячи. М’язи спини знаходяться в напрузі, хребет зігнутий, кров циркулює погано. Практично кожен до кінця робочого дня відчуває дискомфорт в області спини, втома, а часто і біль. З часом це призводить до серйозних проблем. Виникає питання: що робити? Відповідь нам відомий: робити зарядку, ходити в тренажерний зал. Але робити зарядку заважає лінь, на тренажерний зал не вистачає часу … Залишається останнє, приємне і корисне, засіб від хвороб: масаж.

Чим корисний масаж шийного відділу?

Тривале перебування в одній позі провокує розвиток остеохондрозу навіть у дітей. А дорослі люди страждають їм майже поголовно. Дуже часто остеохондроз шиї є причиною підвищеного тиску. Також він провокує головні болі і порушення мозкового кровопостачання в потиличній частині голови. Від цих серйозних проблем допоможе масаж шийно-комірцевої зони.