Масаж спини та плечового пояса

Масаж спини та плечового пояса

Базова ціна і тривалість:

  • 40 хвилин – 558 грн;

Доповнення:

«Фут масаж» і «Фітобочка» взяті на додаток до базового масажу коштують дешевше.

  • Плюс «Фут масаж»: на 30 хвилин більше задоволення за +300 грн до базової ціни;
  • Плюс «Фітобочка»: на 60 хвилин більше задоволення за +200 грн до базової ціни;

Покращення:

Якщо ви хочете отримати більше задоволення, зверніть вашу увагу на інші види масажу, наприклад, «Традиційний тайський масаж», «Ойл масаж» або «Слім масаж».

Знижки:

  • «Для двох» – замовлення масажу відразу для двох дешевше на 20% (за бажанням надається один кабінет або кожному окремий);

Зателефонувати Всі процедури Контакти


Тайський масаж спини та плечового пояса

Можна з упевненістю сказати, що на першому місці за популярністю в усьому світі коштує масаж спини і плечового пояса. Пояснюється це просто: і при фізичних навантаженнях, і при сидячій роботі за столом біля комп’ютера в першу чергу страждає спина. Хто з нас не відчував «затікання» м’язів, болі в області лопаток або попереку? Постійні навантаження, неправильний спосіб життя в кінці кінців призводять нас до кабінету лікаря. Щоб уникнути цього, щоб запобігти серйозним захворюванням, необхідний масаж. І якщо він стає для людини звичною процедурою і робиться регулярно, то проблем зі спиною не буде.

Особливості тайського масажу спини і хребта

На початку сеансу масажистка легкими рухами розігріває м’язи плечової зони, поступово збільшуючи тиск на зони, в яких м’язи особливо напружені і «затиснуті» Цей вид масажу складається з 4 рівнів: підготовчої, середньоглибинні (опрацьовуються прямі і косі м’язи спини), глибокої (тут масажистка опрацьовує спину ліктями і ступнями ніг) і заключної. Такий масаж спочатку досить болючий, але дуже ефективний. Він не тільки знімає болі і покращує кровообіг, але підвищує загальний життєвий тонус організму, знімає стреси і дратівливість, підвищує працездатність.

Масаж поперекового відділу

Нижня частина спини – особливо проблемний відділ хребта. Масаж поперекового відділу виконується для поліпшення обмінних процесів, розслаблення м’язів, відновлення хрящових тканин. У тайському масажі при захворюваннях хребта застосовують сегментарний масаж, тобто впливають на активні рефлексогенні зони, які стимулюють тканини хребта до самовідновлення.