Ойл/Сабай масаж

Ойл/Сабай масаж

Базова ціна і тривалість:

  • 60 хвилин – 738 грн;
  • 90 хвилин – 1048 грн;

Доповнення:

«Фут масаж» і «Фітобочка» взяті на додаток до базового масажу коштують дешевше.

  • Плюс «Фут масаж»: на 30 хвилин більше задоволення за +300 грн до базової ціни;
  • Плюс «Фітобочка»: на 60 хвилин більше задоволення за +200 грн до базової ціни;

Покращення:

  • «Креольський» (бамбуковими паличками) – за +9% базової ціни;
  • «Королівський» (двома майстрами в 4 руки) – за +60% базової ціни (знижки не поширюються);

Знижки:

  • «Подвійне задоволення» – друга година масажу дешевше на 15%;
  • «Для двох» – замовлення масажу відразу для двох дешевше на 20% (за бажанням надається один кабінет або кожному окремий);
  • «Абонемент» – за кожні 5 сеансів масажу дешевше на 5%; максимальна знижка 20% на 20 сеансах;

Зателефонувати Всі процедури Контакти


Тайський масаж з маслом

Якщо ви хочете відпочити, скинути втому, отримати задоволення і підняти настрій, то з пропонованих видів масажу вибирайте ойл масаж! Він не настільки сильний по впливу, як традиційний тайський, в ньому робиться акцент на розслаблюючих техніках із застосуванням ароматичних масел. Ойл масаж виник пізніше традиційного тайського і тому до вже відомих технік додалися нові напрацювання. Цей вид масажу є надзвичайно дієвий поєднання м’язового масажу, мануальної та ароматерапії.

Потік одержуваних при масажем імпульсів в поєднанні з ароматерапією сприймається шкірними і м’язовими рецепторами і передає інформацію в ЦНС, завдяки чому знімається напруга і настає повна релаксація.

Важко переоцінити користь ойл масажу для шкіри. В результаті механічного тертя по тілу, видаляються загиблі клітини епідермісу, що викликає поліпшення дихання шкіри і підвищує видільні процеси сальних залоз. Шкіра набуває м’якість і еластичність.

Ойл масаж – це не тільки прекрасний спосіб отримати задоволення і розслабитися, але і зміцнити здоров’я, і ​​віддалити старіння.

Особливості тайського масажу з маслом

На відміну від традиційного тут не використовуються скручування і розтяжки, тут робиться акцент на натискання, на плавних кругових рухах в біологічно активних зонах і пересічних хвилеподібних рухах. У процесі такого масажу м’яко, але досить глибоко опрацьовуються м’язи, зв’язки і суглоби, а ефірні компоненти масел, зроблених на цілющих травах Таїланду, проникають глибоко в шкіру, очищаючи клітини від токсинів, надають шкірі еластичність і тонізують її. Крім того, ароматичні масла благотворно впливають на лімбічну систему мозку, яка формує наші емоції, поведінкові реакції, відповідає за нюхову функцію і бере участь в механізмах сну. Тому ойл масаж-це ідеальний засіб від стресів, безсоння, дратівливості.

Також при масажі починає інтенсивно працювати м’язовий шар судин, що є прекрасною профілактикою атеросклерозу, поліпшується кровообіг і лімфодренаж.

Ми рекомендуємо ойл масаж всім, хто втомився від напруги і суєти, від нервових навантажень життя у великому місті. Без перебільшення можна сказати, що ойл масаж – це блаженство не тільки для тіла, але і для душі.

Як проходить сеанс тайського масажу з маслом?

Якщо традиційний тайський масаж ви робите в костюмі, то ойл виконується на голому тілі, яке розтирається цілющими тайськими маслами. Зазвичай процедура починається з масажу ніг, плавно переходячи все вище. Крок за кроком опрацьовуються спина, руки, живіт, плечі і голова. Робота масажиста є безперервне ковзання рук по тілу по замкнутому контуру з чітким контролем тиску, що додається. Це потужна стимулююча, очисна і дуже приємна процедура, насолоджуватися якій ви будете під тиху мелодійну музику в напівтемній кімнаті, де все сприяє релаксації.