Слім масаж

Слім масаж

Базова ціна і тривалість:

  • 60 хвилин – 778 грн;

Доповнення:

«Фут масаж» і «Фітобочка» взяті на додаток до базового масажу коштують дешевше.

  • Плюс «Фут масаж»: на 30 хвилин більше задоволення за +300 грн до базової ціни;
  • Плюс «Фітобочка»: на 60 хвилин більше задоволення за +200 грн до базової ціни;

Покращення:

  • «Креольський» (бамбуковими паличками) – за +9% базової ціни;
  • «Королівський» (двома майстрами в 4 руки) – за +60% базової ціни (знижки не поширюються);

Знижки:

  • «Подвійне задоволення» – друга година масажу дешевше на 15%;
  • «Для двох» – замовлення масажу відразу для двох дешевше на 20% (за бажанням надається один кабінет або кожному окремий);
  • «Абонемент» – за кожні 5 сеансів масажу дешевше на 5%; максимальна знижка 20% на 20 сеансах;

Зателефонувати Всі процедури Контакти


Тайський слім масаж

Мета даного виду масажу-корекція фігури і усунення целюліту. Секрет ефективності тайського слим-масажу-це особлива техніка і особливий крем, який інтенсивно втирається під час сеансу в зони з зайвим підшкірним жиром. І хоча з кожної проблемною зоною тіла масажист працює інтенсивно, але сильних больових відчуттів не буде!

Уже після першого сеансу ви відчуєте результат. Можете навіть встати на ваги і переконатися, що ви не даремно витратили час! Але крім зменшення ваги, слим масаж допоможе впоратися з целюлітом, поліпшить кровообіг і зробить вашу фігуру підтягнутою і пружною!

Особливості техніки слим масажу

Техніка виконання слім масажу докорінно відрізняється від інших видів тайського масажу. Тут не застосовують розтяжок, натискання і т.д., тут основний рух масажиста- бавовна. І таким чином, ударами, в ваше тіло вбивають спеціальне антицелюлітний масло, зроблене з тайських цілющих трав. При локальному впливі масажується конкретний проблемну ділянку тіла (живіт, сідниці, стегна), при загальному впливають на все тіло. Після масажу за бажанням клієнта проблемні ділянки тіла обертаються плівкою, під якою дію крему триває і навіть посилюється від нагрівання. Слід зазначити, що на відміну від хімічних засобів для зменшення ваги (таблеток), слим масаж спалює жир природним шляхом за рахунок інтенсивного навантаження при масажі і шкіра не втрачає свою еластичність, не виникає відвислостей і в’ялості. Крім того, при слим масажі зміцнюються стінки судин, зменшується набряклість, виводяться шлаки і токсини з шкіри.

Тайський слім масаж рекомендується проводити з періодичністю два рази на тиждень. Кількість сеансів залежить від особливостей організму і від поставлених завдань. Але в середньому досить 7-10 сеансів для досягнення чудових результатів.

Дуже ефективно поєднувати цей вид масажу з фітобочці. Розігріте, просочене парами цілющих трав тіло чутливіші, чуйними до масажу.