СПА Фітобочка

СПА Фітобочка

Базова ціна і тривалість:

  • 60 хвилин – 240 грн;

Доповнення:

«Фітобочку» можна доповнити будь-яким масажем на ваш вибір. У цьому випадку сама процедура фітобочки буде коштувати дешевше. Ви можете вибрати будь-який інший масаж в парі до фітобочки, ми ж рекомендуємо вам звернути увагу на: «Традиційний тайський масаж», «Ойл масаж», «Слім масаж» та «Фут масаж».

Покращення:

Поліпшити ефект фітобочки можна тільки доповнивши її якимось видом масажу. Виберіть відповідний для вас.

Знижки:

  • «Для двох» – замовлення масажу відразу для двох дешевше на 20%;
  • «Абонемент» – за кожні 5 сеансів масажу дешевше на 5%; максимальна знижка 20% на 20 сеансах;

Зателефонувати Всі процедури Контакти


Фітобочка з 40 травами розслабляє, розігріває і запускає обмінні процеси з очищенням судин всього тіла.

Фітобочка – це міні-лазня, в якій замість звичайного пара ваше тіло піддається впливу випаровування цілющих трав, який подається в бочку зі спеціального резервуара. Фіто пар благотворно діє не тільки на шкіру, розкриваючи пори і очищаючи їх, а й на весь організм, підвищуючи активність усіх видільних систем (нейроендокринної, психовегетативного, травної, сечовидільної), сприяючи розвитку захисних і відновлювальних механізмів.

Фітобочка – прекрасний засіб для боротьби із зайвою вагою і ви легко переконаєтеся в цьому, відвідавши наш центр.

Фітобочка – це простий і доступний шлях до краси і здоров’ю.

Класичний СПА тайський традиційний масаж

Класичний СПА тайський традиційний масаж – це масаж з фітобочці, виконуваний до фітобочки або після.

При такому вигляді масажу вплив багаторазово посилюється. Фітобочка з 40 травами розслабляє, розігріває і запускає обмінні процеси з очищенням судин всього тіла і виведенням токсинів. Одна година СПА масажу фактично замінює дві години звичайного. СПА вплив на всі енергетичні лінії тіла дає максимальне розслаблення і надзвичайне задоволення.

СПА масаж більш інтенсивний і енергетично більш насичений, ніж традиційний.

Масаж СПА – це прекрасна можливість відпочити і зануритися в чарівну атмосферу Сходу під мелодійні звуки музики і аромат пахощів.

Історія створення лікувальної фітобочки – ідеального засобу очищення судин

Важко сказати, де була винайдена фитобочка. Міні-лазні з кедра з використанням пара цілющих трав були популярні у стародавніх слов’ян, також купання в бочках з трав’яними настоями використовували в тибетських монастирях і у народів Сибіру.

Але фитобочка в сучасному її вигляді була винайдена в Хакасії в 1970 році відомим травником Подтребковим В.Г. і набула широкої популярності в різних регіонах Сибіру.
Зараз фітобочкі використовуються в різних країнах світу і в різних областях: у медичних установах, в косметологічних кабінетах, в санаторіях, в елітних готелях і навіть в домашніх умовах.

Як проходить лікувальна процедура

Людина сідає на лавку в фітобочці. Його тіло знаходиться всередині, а голова зовні, на бочку через голову щільно одягається м’яка наїдки, щоб не виходила пара. Від російської лазні процедура відрізняється тим, що голова не піддається впливу пара, а тобто фитобочка не може спровокувати підвищення кров’яного тиску, перегрів мозку і т.п.

У бочку подається пар, температура якого не перевищує 45 градусів (саме така температура вважається найбільш ефективною для оптимальної для ідеальної очищення судин, інтенсивного обміну речовин) Під час процедури відбувається розігрів і інтенсивне потіння тіла і разом з потом з пір видаляються шлаки і шкідливі токсини. Процедура триває 15 хв, після чого клієнта загортають у простирадло, обертають плівкою і на 20-30 хвилин укладають на кушетку в спальному мішку, продовжуючи таким чином процес інтенсивного потіння, що допомагає не тільки очистити організм, але і скинути зайві кілограми. Після закінчення процедури ми запропонуємо вам ароматний фіточай.

Будь-який з пропонованих в нашому центрі видів тайського масажу особливо ефективний після процедури фітобочки, коли тіло распарено і очищено.

Важко придумати кращий подарунок для улюблених або друзів, ніж сеанс тайського масажу СПА.

Особливості техніки тайського масажу СПА

Цей вид масажу дає нам найдивовижніші, самі незабутні відчуття. І секрет цього криється в фізіології людського тіла. Наш мозок влаштований так, що коли наше тіло розслабляється воно збільшує силу впливу і свої відчуття. Ви вже не стежите за за часом, ви просто насолоджуєтеся!