Традиційний тайський масаж

Традиційний тайський масаж

Базова ціна і тривалість:

  • 60 хвилин – 658 грн;

Доповнення:

«Фут масаж» і «Фітобочка» взяті на додаток до базового масажу коштують дешевше.

  • Плюс «Фут масаж»: на 30 хвилин більше задоволення за +300 грн до базової ціни;
  • Плюс «Фітобочка»: на 60 хвилин більше задоволення за +200 грн до базової ціни;

Покращення:

  • «Креольський» (бамбуковими паличками) – за +9% базової ціни;
  • «Королівський» (двома майстрами в 4 руки) – за +60% базової ціни (знижки не поширюються);

Знижки:

  • «Подвійне задоволення» – друга година масажу дешевше на 15%;
  • «Для двох» – замовлення масажу відразу для двох дешевше на 20% (за бажанням надається один кабінет або кожному окремий);
  • «Абонемент» – за кожні 5 сеансів масажу дешевше на 5%; максимальна знижка 20% на 20 сеансах;

Зателефонувати Всі процедури Контакти


Основні види тайського масажу

Найбільш поширеним видом є класичний тайський масаж. У процесі сеансу масажується все тіло клієнта. Як правило, виконується без додаткових кремів і масел. Після процедури клієнти відзначають розслабленість, легкість і гнучкість, а потім бадьорість!

Не менш популярний тайський масаж маслом. Даний вид дозволяє впливати на тіло не тільки мануально, але і за допомогою ефірних масел на тайських травах. Крім сприятливого впливу на шкіру пацієнта, відновлення її пружності, омолодження всього організму, не можна не згадати і про виняткову приємності такої процедури.

Про тайський масаж ніг, мабуть, можна навіть багато не говорити. Крім розслаблюючої дії на самі ступні, ноги і відновлення циркуляції крові після робочого дня (що особливо актуально для офісних працівників), вплив відбувається на весь організм через акупунтурние точки стоп.

Такий вид як тайський масаж спини, шиї і голови особливим попитом користується у людей, які ведуть сидячий або малоактивний спосіб життя. Допомагає відновити хребет, прибрати солі й затиски в області шийних хребців.

Масаж за допомогою трав’яних мішечків являє собою унікальний сеанс ароматерапії. Чудові аромати підігрітих трав розслаблюють. В процесі самого масажу кожна пора розкривається, поліпшується кровообіг і виводяться токсини.

Тайський масаж або йога-масаж ( «лінива йога») – особлива техніка, яка поєднала в собі професійний масаж і пасивну йогу. В результаті Ви отримуєте розслаблений, відновлений організм з винятковою гнучкістю всіх суглобів.

Тайський масаж призначений для відновлення форми після травм, для підтримки тонусу м’язів спортсменам.

Будь-який з видів тайського масажу виконується професіоналами тайками.

Великий досвід роботи всіх наших майстрів дозволяє кожному клієнту подарувати релакс і оздоровлення. А вартість нашого масажу найбільш приємна в Харкові.