Мануальна терапія

Мануальна терапія – особливий напрямок, що дозволяє діагностувати і лікувати багато захворювань шляхом різних масажних технік. Залежно від ситуації і школи, до якої належить майстер, техніка може варіюватися від м’яких і акуратних впливів до досить жорстких поплескування і струшувань. В традиції тайського масажу мануальна терапія ще й включила в себе знання про акупунктурних точках всього тіла. Майстри, глибоко впливаючи на розслаблені м’язи і суглоби, можуть виправити навіть самі запущені сколіози.

 

У Харкові мануальна терапія отримала загальне визнання і популярність не так давно. В основному це пов’язано з браком професійних майстрів. На щастя, сьогодні майже кожен може відвідати справжнього тайського масажиста. У нас, в салоні «Лілаваді», Вам допоможуть вирішити більшість проблем опорно-рухового апарату або проведуть ефективну терапію по лікуванню багатьох хвороб внутрішніх органів.

Показання про мануальної терапії

Від стану нашого хребта і правильного розташування кожного хребця безпосередньо залежить і загальний стан організму. Так, причиною головних болів і навіть непритомності в більшості випадків можуть стати зміщення хребців шиї або накопичення там солей. Болі, резонують в область серця – нерідко результат проблем з грудним відділом хребта, а захворювання легенів або інших внутрішніх органів появіляются внаслідок прогресуючого сколіозу.

 

Мануальна терапія найбільш ефективно і швидко знімає болі, заспокоює суглоби і м’язи. Навіть після серйозних травм і розтягувань дана процедура дозволить відчути себе набагато краще.

Салон «Лілаваді» пропонує своїм клієнтам в Харкові послуги професійної мануальної терапії. Майстри з Таїланду з великим досвідом і винятковими знаннями фізіології людини допоможуть не тільки поправити ваше здоров’я, але і подарують приємні хвилини розслаблюючого і відновлює масажу.