Масаж акупунктурних точок

Акупунктура – одне з найдавніших медичних навчань про взаємозалежність точок на тілі людини і його внутрішніх органів. З різною інтенсивністю впливаючи на дані зони можна домогтися повної нормалізації роботи всього організму. Сьогодні масаж акупунктурних точок відносять до терапевтичним процедурам. Він допомагає і як самостійний засіб проти головного болю, при боротьбі з напругою, безсонням і стресами, а також як ефективна додаткова процедура при лікуванні тих чи інших захворювань, як відмінний профілактичний засіб.

Історія виникнення масажу акупунктурних точок

Вчення про акупунктурних точках виникло ще 5000 років тому, залишаючись і сьогодні одним з основних китів традиційної китайської медицини. Зі Сходу знання поширилося і на Захід, ніж дуже вплинуло на сучасну європейську медицину. Так, завдяки йому голковколювання і гірудотерапія вважаються офіційно призначаються лікарями засобами.

Масаж акупунктурних точок грунтується на віруваннях, що здоров’я людини залежить від того, наскільки урівноважений в його тілі потік енергії ци (деякі дають їй назву чи). За вченням древніх, вона являє собою життєву енергію, властиву абсолютно всім живим організмам. Її циркуляція відбувається через 12 важливих енергетичних центрів (меридіани тіла), пов’язаних з тим чи іншим важливим органом (системою органів) людського тіла. Інтенсивний вплив або м’які натискання майстра (в залежності від того, якого результату потрібно домогтися) не тільки виліковують, але і відмінно розслаблюють і заспокоюють.

 

Чим корисна акупунктура?

У сучасній медицині не припиняються дослідження про ефективність і відмінних переваги акупунктури. Як повідомляють лікарі, вона є відмінною терапією як в самостійному застосуванні, так і при поєднанні з іншими видами лікування. Головна перевага масажу акупунктурних точок – це майже повна відсутність побічних ефектів і протипоказань. Він допомагає поліпшити кровообіг і лімфоток, вивести шлаки, ефективно бореться з болями різного типу, розслабляє і лікує від депресій і перенапруг. Вплив на акупунктурні точки дозволяє посилити загальний обмін речовин, нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, нирок, вирішити проблеми з серцем і легенями.

Важливо, щоб сеанс акупунктури проводили тільки професіонали. В салоні «Лілаваді» працюють спеціально навчені досвідчені майстри, які допоможуть Вам відновити здоров’я і отримати задоволення від приємного масажу.