Тайський йога масаж

Тайський йога масаж являє собою спеціально розроблений комплекс, що включає в себе масаж біологічно активних точок, особливі техніки роботи з енергетичними меридіанами, глибоку розтяжку суглобів і м’язів, а також елементи практичної йоги. Завдяки тому, що певна фізична навантаження відбувається пасивно, тайський йога масаж нерідко називають йогою для ледачих.

Основна особливість даної процедури – це вплив не на певну локальну зону, як це відбувається в процесі звичного масажу, а повністю на весь організм: починаючи від пальців ніг і закінчуючи верхівкою голови.

Позитивні результати від сеансів тайського йога масажу

Ефект тайського йога масажу буде відчутний не лише фізично (знімаються м’язові блоки, відбувається глибоке розслаблення), а й на рівні духовному (відновлюється внутрішній баланс, гармонізується нервова система). Крім того, він активізує і стимулює природні механізми оздоровлення.

Тайський масаж відмінна розслаблююча процедура. Він дозволяє позбутися від напруги в м’язах, спазмів і стресу. З кожним сеансом підвищується ступінь вашої гнучкості і свободи рухів, зміцнюється постава, посилюється рух енергії в тілі. Тайський йога масаж завжди відзначається позитивними відгуками клієнтів, що не дивно, адже крім максимального релаксу всього тіла, поліпшується і загальний стан здоров’я, виводяться шлаки і токсини, оптимізується обмін речовин.

Техніка тайського йога масажу

Техніка тайського йога-масажу являє собою м’яку мануальну терапію, яка направлена ​​на стимулювання внутрішніх органів, поліпшення лімфотоку і очищення організму, відновлення природного внутрішнього балансу. Масажист використовує размінательно-тиснуть руху, метою яких є робота з енергетичними лініями (меридіанами) і точками акупунктури.

У комплекс даного виду масажу входять елементи Хатха-йоги, що дозволяють максимально розслабити і зробити м’яке розтягування суглобів і сухожиль. Така практика буде особливо корисною людям, які ведуть сидячий спосіб життя, спортсменам і всім, хто турбується про здоров’я свого тіла.

Після важкого робочого дня хочеться розслабитися. Салон «Лілаваді» пропонує оптимальну альтернативу, здатну дати внутрішню гармонію і замінити активні заняття – тайський масаж. Відгуки про роботу наших майстрів Ви можете пророкувати прямо на сайті.