Центр ароматерапії «Лілаваді»

Ароматерапія – це чудово приємна процедура, заснована на впливі за допомогою ароматів цілющих ефірних масел і їх комбінацій на організм людини. Під час сеансу можна отримати справжнє задоволення. Повільне розслаблення і заспокоєння тіла завдяки вдихання приємних ароматів – це SPA-процедура для справжніх цінителів.

Центр ароматерапії «Лілаваді» пропонує своїм клієнтам відчути всю чарівність ароматерапії завдяки тайського масажу з маслами. Ідеальне поєднання м’яких технік впливу на вашу шкіру з використанням лікарських масел дозволить досягти повноцінного стану релаксу.

Лікування ароматерапією

Ароматерапія була відома ще в стародавньому Єгипті, коли для краси, здоров’я і підтримки молодості Клеопатра використовувала різні масла. Знання поширилося по всьому Сходу, досягнувши і Європи. Сьогодні ж вплив ароматів на організм людини вже науково доведено і є одним з розділів сучасної медицини.

Тайські майстри воліють змішані техніки, саме так з’явився масаж ароматерапія, який виконується за допомогою різних ефірних масел. М’яка, розслаблююча робота професіонала без інтенсивних натискань і поплескування дозволяє зняти напругу, забути про стреси і занепокоєння.

Крім того, ароматерапія застосовується при лікуванні ряду різних захворювань, таких як:

  • хронічна втома всього організму;
  • порушення сну (безсоння, кошмари, недосипання);
  • депресії, стану підвищеної нервозності, інші проблеми з нервовою системою;
  • захворювання дихальної системи, всілякі застуди та ГРВІ;
  • артрити і артрози, захворювання суглобів;
  • захворювання шкіри, шкірні запалення;
  • захворювання серцево-судинної системи.

Залежно від тієї чи іншої проблеми, з якою в наш салон приходять клієнти, майстри і підбирають відповідні масла. Так, наприклад, общепрофілактіческіе розслабляючий масаж передбачає один набір ароматів, тоді як процедура при простудних захворювання – інший. Крім того, в «Лілаваді» масаж маслами виконується і для дітей з використанням ніжних, розслаблюючих ароматів.